Hardcover:
15,99
Op voorraad Voor 20:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending vanaf 20 euro
E-book:
9,99
Direct leverbaar


Dog Man
Maak kennis met Dog Man
Half hond, half agent en helemaal politieheld. Als een politieagent en zijn hond gewond raken door de streken van de gemene kat Karel, verandert een levensreddende operatie alles. Dog Man is geboren! Deze nieuwe superheld is dol op botten en likjes geven aan de politiebaas. Maar boven alles beschermt hij de stad tegen rottige robots, kattige criminelen en op hol geslagen hotdogs. De boeken over deze blaffende boevenvanger zijn hilarische graphic novels, vol met bizarre tekeningen en leuke woordgrappen. Op deze pagina vind je Dog Man-nieuws, informatie over de personages en weetjes over schrijver Dav Pilkey. Verblaffend handig! Wist je dat het tiende Dog Man-boek in november verschijnt? Reserveer Dog Man 10: Moeders mooiste nu en ontvang hem als eerste in november! Ben jij ook superfan van Dog Man? Meld je dan hier gratis aan bij Team Dog Man!10 prentenboeken voor 10 euro per stuk
Ja, ik wil prentenboeken kopenReviews
Kind
(6 jaar)
- 21-07-2021
,
Ik vond dit boek leuk omdat Karel de kat met kid kat ging verkleden. Karel als superschurk en kleine Karel als kid kat!!! En omdat er een leuke film wordt gemaakt waar Dog man niet in mag omdat hij al heel veel van de film heeft verpest. En omdat iedereen van de film ging verkleden vond ik het zo leuk!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ 🤩 🤩 🤩 👌 👌 👌 👌 😂 😂 💯 💯 💯 💯 😊 😊 😊 😊
Kind
(10 jaar)
- 19-03-2020
,
Dit boek is heel grappig! Origineel! Leuke personages! Een echte aanrader voor mensen die van sensatie houden!
Kind
(9 jaar)
- 07-03-2020
,
ik vond dog men een heel leuk boek .ik had het boek in 2 dagen uit.ik vond het boek ook heel grappig .en ik heb allen 4 de boeken en de knuffel .en ik vind het ook heel grappig dat Karel elke keer iets anders verzint om uit de cel te komen en dog men hem elke keer weer vangt. dat is heel grappig.
Kind
(11 jaar)
- 08-02-2020
,
Een leuk en grappig boek: heel leuk voor kinderen tussen 7-10 jaar.
Kind
(11 jaar)
- 08-02-2020
,
Ik vond dit echt een heel leuk boek. Het is een grappig verhaal. Ik heb het in 1 keer uitgelezen. De boodschap van het boek is, wees jezelf en dat vind ik mooi.
Kind
(8 jaar)
- 08-01-2020
,
Dog Man is het enige boek wat ik achter elkaar wil blijven lezen!