Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon

Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon Deel 9

Deel 9. Sjors en Harold zitten vast in hun kleuterschooltijd, waar ze zesdeklasser Kipper Krupp – jazeker, het neefje van – onder ogen moeten komen. Zonder hulp van Kapitein Onderbroek!

Samenvatting

Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon is het negende deel in de supergrappige graphicnovelserie van Dav Pilkey. Volledig in kleur, voor kinderen vanaf 8 jaar. Bekend van de succesvolle Netflix-serie en film.

Weet je nog dat Sjors en Harold voor de rest van hun leven de gevangenis in gingen? Mis! Ze worden uitgebroken door de tijdreizende tiran Piepie Plaspantalon!
Piepie dropt Sjors en Harold in hun kleuterschooltijd, waar ze de zesdeklasser Kipper Krupp – jazeker, het neefje van – onder ogen moeten komen. En aangezien Kapitein Onderbroek er op de kleuterschool nog niet was, moeten onze slimme kleuters deze pestkop helemaal zelf verslaan…
  • Deel 9 in populaire Kapitein Onderbroekserie
  • Voor de fans van Dog Man en Kleine Karels Tekenclub
  • Al ruim 90.000 boeken verkocht in Nederland en Vlaanderen

Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon

Deel 9. Sjors en Harold zitten vast in hun kleuterschooltijd, waar ze zesdeklasser Kipper Krupp – jazeker, het neefje van – onder ogen moeten komen. Zonder hulp van Kapitein Onderbroek!

Samenvatting

Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon is het negende deel in de supergrappige graphicnovelserie van Dav Pilkey. Volledig in kleur, voor kinderen vanaf 8 jaar. Bekend van de succesvolle Netflix-serie en film.

Weet je nog dat Sjors en Harold voor de rest van hun leven de gevangenis in gingen? Mis! Ze worden uitgebroken door de tijdreizende tiran Piepie Plaspantalon!
Piepie dropt Sjors en Harold in hun kleuterschooltijd, waar ze de zesdeklasser Kipper Krupp – jazeker, het neefje van – onder ogen moeten komen. En aangezien Kapitein Onderbroek er op de kleuterschool nog niet was, moeten onze slimme kleuters deze pestkop helemaal zelf verslaan…
  • Deel 9 in populaire Kapitein Onderbroekserie
  • Voor de fans van Dog Man en Kleine Karels Tekenclub
  • Al ruim 90.000 boeken verkocht in Nederland en Vlaanderen
Kapitein Onderbroek en de krankzinnige komst van Piepie Plaspantalon Deel 9
Hardcover:
15,00

Specificaties

ISBN: 9789026164385
NUR: 282
Type: Hardcover
Auteur(s): Dav Pilkey
Vertaler: Mariëlla Manfré
Prijs: 15,00
Aantal pagina's: 304
Uitgever: De Fontein Jeugd
Verschijningsdatum: 22-11-2022
Kapitein onderbroek

Kapitein Onderbroek

Kapitein Onderbroek

Kapitein Onderbroek is een graphic novel-reeks voor kinderen vanaf 8 jaar. De boeken gaan over Sjors en Harold, twee jongeren die graag grappen en geintjes uithalen. Hierdoor belanden ze altijd weer in een grappig en leuk avontuur. Deze serie is onder andere bekend van de succesvolle Netflix-serie en film. De boeken over Kapitein Onderbroek zijn gemaakt door Dav Pilkey, die je ook kan kennen van de populaire boeken over Dog Man! Het eerste deel van de serie is De avonturen van Kapitein Onderbroek. Bekijk alle andere boeken van Kapitein onderbroek hieronder!  
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer

De allerleukste cadeauboeken

Op zoek naar een mooi cadeau voor je kind? Met een kinderboek geef je een avontuur cadeau. Vind het boek waar een kind blij van wordt, op Kinderboeken.nl.

Tiplijst
Lees meer

Onze boekentips per leeftijd

Kinderboeken.nl zet de leukste, spannendste en mooiste kinderboeken op een rij. Vind het boek waar een kind blij van wordt!

Achtergrond
Lees meer