Heksenjongen

'De verkeerde jongen zal je leven redden. En jij het zijne.'

Kelly Barnhill

Heksenjongen
Heksenjongen

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.

Samenvatting

De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.


Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.
De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.


Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.

Heksenjongen

'De verkeerde jongen zal je leven redden. En jij het zijne.'

Kelly Barnhill

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.

Samenvatting

De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.


Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.
De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.


Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.
Heksenjongen
Heksenjongen
Gebonden:
18,99
Heksenjongen Kelly Barnhill

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 14 jaar
ISBN:9789025877019
NUR:283
Type:Gebonden
Auteur(s): Kelly Barnhill
Prijs:18,99
Aantal pagina's:384
Uitgever:Leopold
Verschijningsdatum:10-07-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 14 jaar
ISBN:9789025877026
NUR:283
Type:E-book
Auteur(s): Kelly Barnhill
Prijs:9,99
Aantal pagina's:1086262
Uitgever:Leopold
Verschijningsdatum:10-07-2019

In de pers

‘Geen zin is misplaatst en alle puzzelstukjes vallen samen.’ NBD Biblion over Heksenjongen
‘Spannend, magisch en ontroerend.’ AD Magazine