Vind voor elk kind het perfecte boek

Home > Boeken > Heksenjongen

Heksenjongen

Kelly Barnhill

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.
|

De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.

Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.

Auteur/illustrator: Kelly Barnhill
Isbn: 978-90-258-7701-9
Uitgeverij: Leopold
Taal: Nederlands
Aantal pagina’s: 384
Publicatiedatum 10-7-2019
Leeftijdsindicatie: 10 - 14
NUR: 283 283
Tags: 9 – 12 jaar, 12+ jaar, Fictie, Avontuur, Familie & Gezin, Broers & zussen, Fantasie & magie, Vriendschap, Tweeling
Dit boek kreeg 5 sterren uit 5 reviews. Wat vond jij van dit boek?
Laat een review achter.

In de pers

‘Geen zin is misplaatst en alle puzzelstukjes vallen samen.’

NBD Biblion over Heksenjongen
Kelly  Barnhill

Kelly Barnhill

Kelly Barnhill schrijft voor kinderen en volwassenen. Voor Het meisje dat de maan dronk ontving ze de Newbery Medal, de bekroning voor het beste kinderboek....

Lees meer

Reviews

Dit boek kreeg 5 sterren uit 5 reviews
Laat een review achter
Ik vond het boek heel spannend. Soms was het zo spannend dat ik het liever overdag las dan voor dat ik ging slapen. En de voorkant is prachtig getekend!
Juliette, Kind (9 jaar) - 01-09-2019
In de vakantie heb ik dit boek binnen twee dagen verslonden. Ik vond het echt geweldig en ben mezelf in de hoofdpersoon Finn gaan zien . Ook kon ik mij voorstellen hoe het voelde wanneer die…
Fenna, Kind (10 jaar) - 01-09-2019
Ik vond dit boek heel erg spannend. In het begin is het boek ook verdrietig want een van de jongens verdrinkt. Het is een heel mooi verhaal over het bewaken van magie. Het boek is heel…
Rijk, Kind (9 jaar) - 26-08-2019
Zelf was ik groot fan van de boeken van Monica Furlong en dit boek past daar heel goed bij: spanning, magie en een opbloeiende vriendschap. Sprookjesachtige stijl, die passend is bij de huidige…
Marije, Moeder - 12-08-2019
Ik vond Heksenjongen een superleuk en spannend boek. Er zitten magische krachten in het verhaal en slechteriken en het is heel spannend hoe het afloopt! Een lekker dik boek: ik heb het in de…
Jasper, Kind (10 jaar) - 12-08-2019