Je allereerste verhalen van Kleine Ezel

Hardcover:
17,50
Altijd de laagste prijs

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789025888558
NUR: 271
Type: Hardcover
Auteur(s): Rindert Kromhout
Illustrator: Annemarie van Haeringen
Prijs: 17,50
Aantal pagina's: 46
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 02-07-2025

Gerelateerde artikelen

Peuterboeken top 10

Leesplezier begint al op jonge leeftijd. Peuters kunnen vaak geen genoeg krijgen van hetzelfde boekje. Herhaling is het toverwoord. Een favoriet moet elke avond opnieuw tevoorschijn gehaald worden. Nog een keer! Tot iedereen het boek uit z’n hoofd kent.

Tiplijst
Lees meer

Ons kinderpanel over ‘Wie achter deze deur verdwaalt’

Ons kinderpanel heeft een kijkje achter de deur mogen nemen in Wie achter deze deur verdwaalt. Een raadselachtig boek met een verborgen wereld vol met avonturen. Benieuwd naar de wereld(en) die onze kinderpanel heeft ontdekt? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Interview met Rindert Kromhout en Natascha Stenvert

Ik wil niet naar school! is een prachtig prentenboek over het beleven van de eerste schooldag. Rindert Kromhout maakte het samen met illustrator Natascha Stenvert. Wij vroegen ze alles wat je wil weten over dit bijzondere prentenboek.

Interview
Lees meer