Papegaaien liegen niet

10 - 12 jaar
E-book:
7,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Morgen ben ik rijk, denkt Mateo. Hij zet al zijn stiekem gespaarde geld in op een vechthaan, dan kan hij een honkbalhandschoen kopen. Want overdag rommelt zijn maag, maar in zijn dromen is Mateo de honkbalheld van Jinotega.
Mateo verliest – meer dan zijn geld en zijn droom. Denis, die wel op honkbal mag, geeft hem een papegaai, maar Mateo wil geen medelijden. Hij voelt dat er een geheim in de lucht hangt. Het is een groot en belangrijk geheim en het gaat over hem. Zelfs Denis wil het niet vertellen.
Als zijn vriend wegloopt van huis, gaat Mateo hem achterna...

Lydia Rood reisde naar Nicaragua en ontmoette daar veel kinderen. Hun verhalen gaven haar inspiratie voor het spannende verhaal Papegaaien liegen niet .

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789025857400
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Lydia Rood
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 160
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 26-01-2011

Gerelateerde artikelen

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer

Harari schrijft jeugdboek over oorlog

Waarom maken mensen ruzie met elkaar, of nog erger: waarom voeren ze oorlog? Yuval Noah Harari, auteur van de wereldwijde bestseller 'Sapiens', heeft een nieuw jeugdboek geschreven over oorlog. Lees meer over het nieuwe boek in dit artikel!

Nieuws
Lees meer