Kikker in het water

badboekje met piepertje

0 - 3 jaar
Hardcover:
10,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Kikker-badboekje, vanaf 6 maanden. Lekker lezen en spetteren in het bad!

Samenvatting

In bad gaan is een feest met dit badboekje.
Spetter en zing mee met Kikker!

Beleef eindeloos speel- en leesplezier in bad met dit leuke badboekje met piepertje in het omslag.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 0 - 3 jaar
ISBN: 9789025879006
NUR: 270
Type: Hardcover
Auteur(s): Max Velthuijs
Prijs: 10,99
Aantal pagina's: 8
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 11-03-2020
Kikker - Max Velthuijs

Kikker

Ken jij Kikker en zijn vriendjes al?

Haas die heel veel weet, Varkentje die zulke lekkere taarten bakt, Rat die altijd een oplossing weet, Eend, die het liefst altijd bij Kikker wil zijn en Beertje, die door Kikker wordt gevonden en bij hem mag wonen. Er zijn Kikker-boeken voor baby's, peuters en kleuters, ontdek alles over de wereld van Kikker en zijn vriendjes op deze pagina. En wist je dat er elk jaar een Kikkertiendaagse wordt gehouden? Dit is hét moment om thuis of in de klas bezig te zijn met je favoriete groene held! Wil je liever een kant-en-klaar pakket met boeken over Kikker aanschaffen voor je school of kinderdagverblijf? Kijk dan snel op deze pagina.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Top 10 kinderboeken voor de vakantie

Er is niks fijner dan in de vakantie een stapel boeken lezen toch? Bekijk onze vakantieboeken top10 en droom lekker weg bij de verhalen over vakantie, vrij zijn en avontuur!

Tiplijst
Lees meer

De leukste voorleesbundels

Verhaaltjes voor het slapengaan? Een voorleesbundel heeft veel variatie in korte verhalen. Bekijk onze tips op leeftijd. Prentenboeken, voorleesbundels en meer!

Tiplijst
Lees meer