Pippi Langkous - Pippi gaat op avontuur

Hardcover:
18,99
Altijd de laagste prijs

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 10 jaar
ISBN: 9789021688121
NUR: 362
Type: Hardcover
Auteur(s): Astrid Lindgren
Illustrator: Fabian Göranson
Vertaler: Lammie Post
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 128
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 06-01-2027

Gerelateerde artikelen

Oplossing ‘De schaduwroof’ puzzel!

Denk je dat je de puzzel uit 'De schaduwroof' van Sam Segdman hebt opgelost? Lees dan snel verder of je bent uitgekomen bij het juiste antwoord!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Het regent ganzen’

'Het regent ganzen' van Annemarie Jongbloed is een prachtig verhaal over pesters, meelopers en het vinden van je eigen kracht. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Moord aan boord’

Moord aan boord is een spannend avontuur van Arlo Banks, waarin je de moord op juffrouw Patti moet oplossen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Marvel Superhelden’

Welkom in het Marvel-universum! Ga op reddingsmissie met Spider-Man, strijd mee met de Hulk en versla het kwaad met Iron Man. Of ga op avontuur met een van de andere helden. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer
Pippi Langkous - Astrid Lindgren

Pippi Langkous

Pippi Langkous

Pippi is het sterkste meisje van de wereld. Ze kan zelfs een paard optillen! Samen met haar aapje meneer Nilsson en haar paard woont ze in Villa Kakelbont. Eigenlijk heet ze Pippilotta Victualia Rolgordyna Kruizemunta Efraïmsdochter Langkous, maar dat kan geen mens onthouden. Of je moet heel goed oefenen… Pippi’s moeder is in de hemel, en haar vader is zeekapitein. Af en toe komt hij Pippi opzoeken, en dan is het groot feest! Zonder ouders die op haar letten en met een koffer vol geld kan ze de gekste dingen doen en ze beleeft dan ook vele avonturen met haar buurvriendjes Tommy en Annika. Het eerste boek over Pippi Langkous verscheen in 1945. De boeken over Pippi zijn in ruim 50 talen vertaald. Er zijn films over Pippi, musicals over Pippi en toneelstukken over Pippi. Als je het huis van Pippi en de boot van haar vader in het (bijna) echt wilt zien, kun je naar Astrid Lindgrens Varld (dat betekent ‘wereld’) in Vimmerby in Zweden. Daar zie je Pippi rondlopen, maar ook allerlei figuren uit de andere boeken van Astrid Lindgren.
Lees verder