Het grote AVI boek van Paul van Loon

6 - 7 jaar
Hardcover:
18,99
Altijd de laagste prijs
  • Lachen gegarandeerd!
  • Lekker AVI-lezen
  • Geschreven door Paul van Loon

Samenvatting

Samenvatting

Dikke verhalenbundel van Paul van Loon voor kinderen die leren lezen. De spannende en grappige teksten lopen op in AVI-niveau van Start naar M4. Het bevat veel verschillende soorten teksten, zoals strips, moppen, versjes, toneellezen en (korte) verhalen. Zo kunnen kinderen lekker doorlezen op hun eigen niveau en is er voor iedere lezer wat wils. Het boek is geïllustreerd door bekende illustratoren zoals Hugo van Look en Mark Janssen.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 7 jaar
ISBN: 9789048741625
NUR: 287
Type: Hardcover
Auteur(s): Paul van Loon
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 01-10-2024
Het-grote-AVI-boek-van-Paul-van-Loon_Paul-van-Loon

Grote AVI-boeken

Mijn grote AVI-boeken

Mijn grote AVI-boeken zijn dikke boeken op thema, speciaal voor kinderen die leren lezen. Elk boek bevat diverse teksten op hetzelfde AVI-niveau, zodat kinderen heerlijk door kunnen lezen. Van lekker lange verhalen, tot korte teksten als versjes, moppen, weetjes en strips. In deze fijne bundel kom je ze allemaal tegen.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer

De meest educatieve cadeaus voor de feestdagen!

In onze webshop vind je kinderboeken voor verschillende leeftijden en ook heel veel leerzame spellen, zoals die van Loco, Semsom, Veilig leren lezen en Letterplons. Zo geef je een verantwoord én leuk cadeautje! Voor ieder budget is er een mooi cadeautje.

Tiplijst
Lees meer